ssdjkjvsvksj

Сашко про перетворення з гопніка на бізнесмена

З Мукачева, 25 років. Його історія – про прокидання. Приклад Сашка доводить, що життя завжди можна змінити, головне – вміти аналізувати, сумніватися і не боятися змін.

– Я був справжнім гопніком в спортивних штанах в старших класах школи. – каже Сашко. – Це було круто, на районі мене боялися молодші. Старшим, звісно, треба було підкорятися. Я жив без батька, мама мене двічі відмазувала від мєнтів, а на третій вже сказала: “викручуйся сам”. Я отримав умовну судимість. З матір’ю були складні відносини, я жив хуліганським життям. В сусідів крали мобілку, мєнти приходили і забирали мене з дому, бо знали, що я хуліган.

Десь тоді Сашко прокинувся вперше. Він говорить, що його до всього привели люди, але насправді він сам пішов шляхом змін і пошуку, замість сумнівної, зате стабільної авторитетності у себе на районі. Йому було сімнадцять, він сів на електричку і поїхав до Львова. Перший місяць жив на вулиці, спав на вокзалі.

– На Миколая у 2008-му вже було дуже зимно, в мене не було теплого одягу. Тоді я знайшов “Оселю”, організацію, що опікується бездомними у Львові. Спочатку я не вірив в те, що це можливо, що люди просто так допомагають одне одному.

Якийсь час Сашко жив за вовчими правилами вулиці. Він навіть не уявляв, що існує інакше життя, але шукав і прагнув змін. Він боявся вдягатись у якісь яскраві речі, його лякала будь-яка інакшість.

Тепер він керує хостелом організації для бездомних і має невеличку власну справу. Шиє різнокольорові наплічники із залишків тканин, які потрапляють до Оселі. Він кілька тижнів був на стажуванні у Франції, вчить іноземні мови. Сашко каже, що він не знає, як і про що тепер говорити з колишніми друзями з вулиці. Хтось із них вже сидить за серйозні злочини, хтось зник, а Сашко тепер ну зовсім не нагадує того, ким він був. Він пройшов складний шлях і далі шукає себе, при цьому може навіть сам до кінця не усвідомлює, наскільки великий стрибок йому вдалося зробити.

Місяць тому зустрів чудового Сашка Horondi, який пройшов шлях від безхатченка до невеличкого підприємця, написав про його внутрішні перетворення, а сьогодні придбав у нього чудесний рюкзак! А за кілька років приїду до Львова уже на його фабрику. Давай, Сашко, don’t give up!

12791047_10153281406526783_5477671407735540985_n

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ