12932600_10153344401126783_6643825550639833900_n

Северин зі Львова в Нідерландах

Ми зустрілися у пабі в Амстердамі, Северин їхав з Брюсселя, де контролював завантаження каченят на транспортний літак. Він фанат авіації і працює в компанії, що займається транспортними перевезеннями. Северин зі Львова і живе в Нідерландах от вже 13 років.

– Це каченята з французької ферми, що летять в Росію. Здебільшого українські і російські ферми купують тварин з Європи, могли б і самі вирощувати, але не у всіх руки з правильного місця ростуть. З Парижа виліт дорожче – дешевше вантажівкою закинути в Брюссель і приймати літак там. Як тільки я приїхав в Брюссель – на посадку йшов АН Руслан і вантажники почали розвантажувати каченят. Вони побачили, що сідає АН і вирішили – наш. Я почав їм казати, що це не той, каченята летіли теж АНом, але кукурузником, він запізнився на п’ять годин. На вулиці плюс десять, це для них означає смерть. От що сталося б, якби я не поїхав.

Северин колись займався перевезенням моржів. Їх везли до Канади. Це найбільше, що йому доводилось перевозити. У вантажних літаках можна зробити будь-яку погоду – хоч спеку, хоч сніг.

– А колись летіли в Казахстан коні. Одна кобила була вагітною. Розродилася в літаку. Летіло три коняки по документах, а прилетіло вже чотири. Довелося вирішувати з ними це. Не могли ж ми повернути одного назад?

Так Северин рятує французьких каченят від обмороження і захищає права щойнонародженого лоша в Нідерландах.

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ