мер

Тудор Кілар – майбутній мер Ужгорода

Майбутній мер Ужгорода. Каже, що не буде балотувався, але думаю, що якщо ми всі його задовбаємо – в Ужгороді може перший раз в історії з’явитися нормальний мер.

Сьогодні я був в Ужгороді на його ефірі, а після цього ми гуляли містом. В цьому невеличкому обласному центрі менше людей, які його не знають, ніж тих, які вітаються і обнімаються з ним на вулиці. Зупиняються автомобілі і махаютьчерез лобове скло, він не може пройти і кількох метрів по центру, щоб з кимось не привітатись.

А ще Тудор входить в топ-5 ліпших наречених Закарпаття, за версією одного видання. В цьому рейтингу він удєлав синів Балоги і Шуфрича. Вірю, що саме він зробить і всіх бандитів на майбутніх виборах. Коротше, друзі, коли зустрінете Тудора наступного разу – спитайте його, коли він почне передвиборчу кампанію.

Тудор – ведучий на найкращому поки що в Україні радіо Тиса FM. Він цілий рік вмовляв діджея BBC Жиля Петерсона дати дозвіл на трансляцію його ефірів.

– Я колись брав у нього інтерв’ю, він нас запам’ятав. Ми почали листуватися. Вони мені писали – наш ефір коштує двісті фунтів. А я їм казав – в нас є тільки нуль. Вони за кілька місяців пишуть – сто п’ятдесят. А я їм пишу, друзі, ми державна радіостанція в державі Україна. В нас зарплата місячна п’ятдесят фунтів, ми розуміємо, що це справжня ціна вашої передачі, але в нас дійсно є тільки нуль. І за рік ми допросилися. Ми, напевно, єдині, в кого виходить в східній Європі його передача.

12342547_10153098145541783_2952351705938294285_n

Ефір на ТисаФМ в Ужгороді. Контрабанда приїхала свіжа.

Тудор – етнічний румун з молдовським корінням, народжений в Росії. Його життя – досить непроста рулетка.

– Коли я вчився в школі вже в Ужгороді – представлявся Федіром. Румуни або молдавани в дев’яностих сприймалися дуже негативно. Наді мною сміялися одразу, як тільки я називав справжнє ім’я. Тому для більшості людей я був Федором. Соромно було сказати власне ім’я. Румунську не можна було вивчати в школі, я вивчив її тільки вдома.

Потім Тудор виграв у якійсь олімпіаді і йому вдалося потрапити на рік вчитися у американську школу.

– Це мене змінило. Я слухав хіп-хоп, пофарбував волосся, вивчив досконало англійську. Коли повернувся в Ужгород і вступив в університет – на мене дивились як на фріка. Широкі штани? Ти шо, всрався? Тепер Ужгород значно більш різноманітний і мультикультурний.

Тудор організовує і веде події як в Україні, так і в Румунії. Він знає про музику і музичну журналістику більше, ніж будь-хто. Тудор вже рік шукає радіоведучого, що може вести передачу на Тисі нетривіально і має добрий музичний смак, але каже, що знайти таких в Ужгороді дуже важко.

Тудора знають всі. Він чудовий ведучий і медіаменеджер. Не забудьте, як зустрінете Тудора – спитайте, коли почнеться його виборча кампанія.

Подивіться ще відео з ефіру:

 

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ