в ліфт по свєзям

близько години тому потрапили в сутичку з помічником народного депутата україни сцуко )
не повірите де  – в ліфті) їдемо ми на вокзалі з челентани вниз з третього поверху)
на другому поверсі підсідає чува з великими валізами,
не знаю, що було в нього в тих валізах, вантажопідйомність ліфту – 480 кг, ми втрьох важимо 200 кг максимум:)
чувак на вигляд важить кілограм 80, отже у валізах в нього явно кілька розрублених на кавалки народних депутатів, які важать більше 200 кг. хоча, може, і один. де тепер депутата знайдеш менше 200 кггггг )))

отже помічник депутато зайшов і ліфт підвис, вниз він їхати не хотів) помічник спробував вийти, але зразу видно згадав, що він помічник депутато і вирішив нас апустіть ) корочє лох говоре: ви ж не інваліди і не з валізами, чьо ви вощє в ліфт сіли? ну ми тіпа ніпонялі, стоїмо, він каже, що перегруз, вихадітє. стоїмо. за хвилину він зробив сердечне зізнання, що має сірйозні связі і шо взагалі він помічник народного депутато.

дідько почав дзвонити нольдва, сказав, що на другому поверсі в ліфті слєва група молодняка (звучало майже як терористична організація))) від вокзалу хуліганять. там його очевидно послали і він подзвонив “Міхаличу” тіпа міхалич викличи наряд міліції – за скоко он тут будеть?

я запитав його, чи не хоче він подзвонить мамі, він сказав, що в нього і без мами свєзєй хватаєт) корочі ми трохи не мали часу ломати комедію далі і вийшли з ліфту, а він так і не поїхав, гггг.

з чого можем полагать, що його валізи були важчими за 400 кг, дєдько пів верховної ради в них возить, певно )

отак малята, не їздіть в ліфті без связєй ібо вас накажут богі ))) у мене связі з богамі хороші, а в дєдька тіко з депутатами, та хто такі депутати – гівно собаче, ггг

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ