098

Індріт – албанець з Косово

Я перейшов учора пішки кордон Македонії і підняв палець догори. Він зупинився зразу, заблокував виїзд з митниці.

– Do you speak English? – Спитав він.
– Yeah!
– Come in!

Виявилось, що він тричі був у США, працював барменом. Ідеальна англійська, 23 роки. Брат живе у Німеччині, його батько має у Косово нерухомість. Я, на жаль, записав його контакт, а він не зберігся. Індріт найбільше любить дівчат з України, Білорусі і Росії. І про це говорити.

– Вони найгарячіші! В мене була чікса з Челябінська. Їй було 22, вона працювала моделлю. Корочє я довго за нею ходив, така вона гарна була. А коли почав її цілувати – вона плакала. Корочє була цнотливою, прикинь? Отвічаю. Я думав, що такого не буває. Вона у США копила гроші на квартиру в Челябінську. Я завжди хотів з нею туди поїхати. А коли розійшлись і вона вернулася додому – Я погуглив, що таке цей Челябінськ. Я був в шоці! Нащо вона туди поїхала? Я туди не хочу.

Я йому розказав, що жив там цілий місяць раз і ще раз два тижні. Це його, м’яко кажучи, шокувало. Та і я, як розповідаю зараз це, сам вже не дуже вірю, що це було справді зі мною.

Індріт такий самий хлопець як ви, я, безліч інших, але у нього паспорт Косово.

– Я якось дуже хотів поїхати в Україну. Мене запрошувала дівчина з Білорусі. Поїхав в Німеччину, Угорщину, а там дізнався, що Україна нас не пускає. Чому так?

Я не знав, що йому відповісти. Сьогодні написали, що днями не пустили жіночу гадбольну команду з Косово в Україну. Бо для України такої держави не існує. І два мільйона її громадян теж. Мені так тут соромно за свою країну, що наслідує політику Росії і Сербії.

Напишіть відгук

Позначки:

ЕКСПЕДИЦІЇ