11811312_10152880564466783_8019426649123068635_n

Василь з Києва в Пенангу

Кам’янецький пацан. Програміст з великої літери. Шанований пан. Найдовша в Україні борода. Приїхав на Пенанг кілька днів тому.

– Задовбало в Києві, просто взяв квиток і на наступний день полетів. – Каже Вася.

Вчора ми гуляли вулицями Джорджтауну і говорили про різні cultural differences і особливості роботи з українськими замовниками. Васю раніше часто чіпляли мєнти через цю бороду.

– Тепер пів-Києва бородатих, ніхто нічого не питає.

Але не можна написати про нього, не згадавши історію нашого знайомства. Такі історії красять нашу жизнь. Це було так років 5 тому, я працював арт-директором одного київського пабу-ресторану, власником якого був один тернопільський жлоб. Я робив там концерти чи не щодня. І, напевно, епізод, який найбільше запам’ятався, був пов’язаний саме з Василем. Він танцював на столі, під столом, голосно кричав і навіть його ж товариші намагались трошки його заспокоїти.

В якийсь момент я зрозумів, що треба рятувати атмосферу шляхом ізгнанія розбушувавшєгося. Але це було непросто. Вмовляння не допомогли. На допомогу покликав охоронця, зрештою, це його була робота, але Вася великий і міцний горішок. Ми тягли його до виходу і викинули в двері на вулицю. За дверима був адський мороз і програміст Василь намагався повернутись, але я поставив задачу охоронцю закладу, охороняти його спокій на вулиці. Так у Васі у той вечір з’явився тілоохоронець. Точніше у Васіного тіла.

Наступного дня я пішов на концерт в іншому закладі з другом. Ми стали з ним за столиком, взяли по напою. За кілька хвилин підходить Вася. Я тоді на секунду подумав, що тепер я відхвачу по голові. Виявилось,що він добре знає мого друга.

– Класний вчора вечір був, правда? – Сказав мені він. Так ми познайомились)))

Вчора я заходжу в хостел на Пенангу, а він там сидить і працює. І такий каже мені:

– Шось ти не такий п’яний, як тоді на тому концерті, пам’ятаєш?

А взагалі Вася чудовий. Мені досі соромно, шо тоді я так грубо з ним повівся.

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ