11903711_10152920413416783_8112049682085792818_n

Ян в Індонезії почувається як вдома

27 років. Вже більше двох років живе на острові Ява в Індонезії. В Україні займався театром на ходулях, тут працює на весіллях клоуном, організовує концерти, знімається в кіно, водить екскурсії і вчиться.

У нього в голові завжди купа божевільних ідей і проектів, якими він і живе.

Ян добре знає індонезійську і каже, що живе тут, бо скрізь почувається як вдома.

– Тут можна до будь-кого підійти, покласти руку на плече і поговорити як старі друзі. Де б ти не був на вулиці – почуваєш себе як у своїй хаті. Цього дуже не вистачає в інших країнах.

Ми з Яном знайомі давно, але вперше зустрілися саме тут рівно два роки тому. Мені він спочатку видавався стрьомною артистичною натурою, а пізніше ми почали разом працювати і водили спільно деякі групи.

Ми разом робили виставки, присвячені євромайдану, а Ян робив перфоменс на честь першого загиблого на майдані. За останній рік ми з Яном зробили більше подій, присвячених Україні, ніж українське посольство. Витрачали на це власні гроші. Ян збирав гроші на армію – грав на кларнеті посеред вулиці, подивіться це:

Ян хоче найближчим часом з’їздити у Австралію і повернутись додому, в Індонезію. Стиль його життя і мислення найбільше пасує саме для цієї країни.

Напишіть відгук

Позначки:

ЕКСПЕДИЦІЇ