Вчорашнє #2 (БАРСЕЛОНА??? ДИНАМО КИЇВ!!!)

Я ненавиджу ходити до таких закладів, як Арена. Я терпіти не можу пластикових людей, пластикову попсу, пластилінові почуття, я ненавиджу центр києва (а може й більшу його частину), саме за такі заклади. Вони ростуть як гриби після дощу. Арена, приміром, постала на місці колишньої поліклініки. А йшли ми туди після кладовища (як знаково). А уся біда в тому, що мені там треба було вичепити двох зірок Давида і Аврору. це дует Барселона. Ми знали, як вони виглядають тільки з, продемонстрованої коханою редакторкою, шпальти Сєгодня.. а там ще фотка якась така гадська була. Ці мудаки на юрмалі перемогли, чи друге місце зайняли, я гребу коротше. І от, ми знайшли пару, дуже схожу на цих мудаків, стоїмо біля них хвилин п’ять.

Виникає думка запитати: “Це ж ви дует Барселона?” а потім думаю, нє, спочатку запитати, може: “Ви сьогодні виступати будете?”, типу прикинутися шлангом, якщо скажуть ні, то не Барселона, бо я ж знаю точно, вони мають виступати, чи, як краще сказати ІСПОЛНЯТЬ. І от, за крок до одного (імхо) з учасників цього дуету – чоловіка, xxx каже, ну спитай когось, по-моєму це вони. Тобто ми два таких дупля стоїмо біля Барселони і не знаємо, як їх запитати, барселона вони чи нє? І тут я видаю геніальну рєчь: Слухай, а він більше на Шовковського схожий? Після чого мене осєняєт, БЛяха, це ж він!!!!!! Ну да, він з дружиною, я їх бачив у якомусь гламурному ізданіє на фоткє, біля нього стоїть Ващук. Думаю, курво, це не дует барселона, це дует дінамо кієв!!!
Врешті дует Барселона виходить на сцену (якщо це можна так назвати) і починає іспалнять і вони дійсно, дійсно схожі. Хіба що в тому дуеті пластикова дівчина Аврора вища за пластикового хлопця Давида. Думаю, йопть, а якщо б я запитав Шовковського, чи він не барселона, що б він мені відповів??? Що він з дінамо, а я не шарю в футболє? )))))))) Я давно не дивлюся телевізор, матчі Динамо я перестав дивитися після смерті Лобановського, фактично, коли школа Динамо перетворилась на табір біженців.
Врешті, після іспалнєнія нєсколькіх пєсєн гєтого дуета, я підійшов до них і виконав редакційне завдання – взяв інтерв’ю, правда на 3 хвилини, бо в них бачте, не було часу, але я не втримався, аби їх  не запитати, ЧОМУ ВОНИ НАЗВАЛИСЯ БАРСЕЛОНА, А НЕ ДИНАМО КИЇВ!?!?!?

ПС: виявляється, ми з Шовковським одного зросту)

ЕКСПЕДИЦІЇ