13879296_10153604980901783_3462419483151414586_n (1)

Дарія – режисерка індійського фільму

Знайти на цій фотографії її нескладно. Ви не помилитеся, запевняю вас. Дарія в мільярдній Індії така одна. Два роки тому запрошувала в гості, але я так досі не доїхав.

Дарія не закликає бути як вона, це відверто кажучи, досить складно. Оцініть самі – українська дівчина, що вчилася собі на філософа в могилянці, несподівано потрапляє на волонтерську роботу в Мумбай, а звідти на курс сценаристики в індійську кіношколу, а тепер шостий рік вже сама собі живе в Індії, викладає, має три авторські курси у місцевому інституті кіно, стає режисером фільму, у якому беруть участь одні індійці, величезна команда індійців, а вона така одна, одна іноземка-режисерка, трохи божевільна, як може здатися на відео, і страшний диктатор, як стверджує вона сама.

По-моєму, її історія вже тягне на неабиякий гостросюжетний сценарій, але. Дорогі друзі, фільм Дарії вже майже закінчений. Залишилася кольорокорекція. На це вона збирає невеличкі гроші на індійському спільнокошті. Він приймає українські картки, але з України поки що Дашу підтримала лише її мама. Допоможіть закінчити україно-індійський фільм! Поширте, закиньте копієчку.

Подивіться чудесне відео про її фільм:

Закиньте пригоршню рупій: https://www.wishberry.in/campaign/three-and-a-half-a-feature-film/

ЕКСПЕДИЦІЇ