valer

Дядя Валєра

– Тебя как звати?
– Богдан.
– Богдан? А меня дядя Валєра.
Дядя Валєра нагадує Міхалкова з фільма, за який він получив Оскар. Така ж манера говорити, такі ж придихи і міміка, інтонації і мова. Тільки Валєра іноді додає українські слова. В нього вуса і кєпка. Ми їхали з Коломиї до Снятина.
– Я роділся в Дагестанє, а работал на Сахалінє. Но покохал жінку із Западної України і переїхав сюда жить.

Дядя Валєра наш агєнт.

– Я раньше любіл Путіна і думал он за русскіх. А тогда когда увідєл как он с намі, то прєзіраю тепер. Єзділ на родіну, к морю, так там питають, шо, у вас там бендери. А я говорю да, нє єдьтє, бо вас тут як кроліков. хахаха.

Дядя Валєра сєпєратіст.
– Я щітаю шо Западная Україна должна как Шотландія отсоєдінітся. Тут люді работають, а там в одєсє на пенсію ждуть. Нема чого ждать, треба работать. Я вот сюда давно прієхал і уже как мєсний работаю, умєю.

Дядя Валєра расіст.
– Вот жаль шо у нас не самураї. От в Японії запрєщєно у нас на Сахалінє японкам було виходить заміж за нас. Конституція запріщаєт. Там написано, шо єслі хочеш за інлстранця, то уїжжай і там дєтєй дєлай. Шоб кров нє мішалась, поняв? Ато понаєхало тут всяких, а тоді голосують за ДНР, ЛНР, а воно то кров уже намішана, не поймешь, наш ілі нємєц уже, поняв?

В кінці дядя Валєра сказав: “так ти журналіст? То я в єфір хоть не попаду?” Я сказав чесно, шо в ефір нє, но на фейсбуку ви точно получите мільйон лайків)

ЕКСПЕДИЦІЇ