Індонезія відміняє візи для України

Найбільша мусульманська країна світу, з 5-ма державними релігіями. 4-та найбільш населена країна світу. Країна, з найбільшої кількістю островів: близько 17 тисяч. Країна з найбільш усміхненими людьми. Країна, з найбільшою кількістю вулканів і аеропортів. Крайній південно-східний форпост Азії. Країна розміром з пів-Європи. Країна, де існує есперанто, яке об’єднує носіїв 400 різних мов. Єдина мусульманська країна світу, у якій президентом була жінка.

Так, це Індонезія. Відносини України і Індонезії складні. Після того, як українське МЗС зарахувало індонезійців до чорного списку країн-нелегальних мігрантів (при цьому, економічні показники рівня життя у Індонезії вже вищі за українські), індонезійці почали відмовляти українцям у візах. Індонезійське консульство у Києві за минулий рік поставило три відмови тільки моїм знайомим, важко уявити, скільки цих відмов вони проштампували за рік.

А в понеділок міністр закордонних справ Різал Рамлі оголосив список з 84 країн, які отримають безвізовий в’їзд до Індонезії. І в цьому списку є УКРАЇНА! Рішення ще не імплементовано, але CNN повідомляє про це, як про доконаний факт.

Тож, друзі, вітаю!

Тепер справа за Україною. Чи потрібні Україні туристи? Чи справді українське МЗС і СБУ боїться нелегалів з Індонезії, Малайзії, Австралії, Сінгапуру, Нової Зеландії і інших в рази розвинутіших країн світу? Чому росіяни мають безвізовий в’їзд, а австралійці чи індонезійці мають платити від 100 до 200 доларів? Чому Малайзія відмінила візи для українців ще 6 років тому, а ми досі не відмінили їм? Чому в українських консульствах все ще є факти хабарництва (ви отримаєте візу в Україну значно швидше, якщо заплатите 200 доларів і 50 – вкладете в паспорт). Чи вам там в міністерствах не соромно?

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ