862138_3_1944

Країна змінюється? No Visa To Ukraine‬.

Подзвонив директор департаменту консульської служби МЗС України Андрій Сибіга і запросив у четвер 25 лютого в гості до МЗС. Сказав, що міністерство зацікавлене у спрощенні бюрократичних процедур і має свої напрацювання у цьому напрямку, з якими пообіцяв ознайомити.

В суботу, 27 лютого ми зустрічаємося із зацікавленими у змінах і думаю, що на цій зустрічі будуть і представники МЗС, яким ми лише рішуче допоможемо прискорити процедуру декомунізації нашої візової політики.

До мене звернувся з підтримкою також представник однієї авіакомпанії, що стверджує, що відміна віз для іноземців або безкоштовна транзитна віза по прибуттю може серйозно збільшити транзитний потік через Україну. А це здешевить авіаквитки і може збільшити кількість напрямків, що дасть можливість більше і дешевше подорожувати не лише іноземцям до України, а і для нас закордон.

Раніше жодне міністерство навіть не звернуло б уваги на цю ініціативу. Україна змінюється і це факт. Але зміни відбуваються занадто повільно і непомітно. Давайте прискоримо один із важливих процесів. Початок історії:

https://logvynenko.com/vryatujemo-ukrajinu-vid-soromu/

Я отримав десяток листів з ідеями і пропозиціями і оперативно усім відповім. Ми з вами робимо важливу справу!

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ