сьогодні ми вирішували нагальні питання

питання перше:
чи є така станція метро в київському метрополітені (нагадаю, усього три гілки), до якої можна доїхати тільки з двома пересадками. Питання залишилося відкритим)


питання друге:

ЯК нас, нещасних трьох журналістог і одного журналістга (тобто мене) можуть покарати, якщо ми їмо на Байковому кладовищі кавун біля могили Кавуна Петра Петровича (ім’я і по-батькові можуть бути надуманими) .

питання четверте:
Чи нагадує крематорій на Байковому з космосу троянду, як це каже [info]patriota?)) Хто там вже в космосі, гляньте пліз, з мене кава. Бо нагадує воно більше якусь літаючу тарілку.

питання п’яте (з підпитаннями):

Чому сучасні пам’ятники набагато ліпше зроблені, аніж СРСРівські? Хіба за совєтів гірше жили? Чому раніше на пам’ятниках писали так: “Людина…Вчений…Комуніст”, а тепер – “НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ” і крапка. А куди ж поділася Людина?

питання шосте:

Чому біля старих заховань (до СРСР) ніде не знайти ані лавок, ані столів, а біля сучасних (СРСР – включно) – це просто такий атрибут могили! Боже, в моїх снах найстрашніших ніколи не було такого, що на моїй могилі хтось бухає, (мене б, мабуть, вранці вперед ногами і винесли б) і ворогу такого не побажаю)

питання сьоме

Куди зникло третє питання, чи я його пропустив? і як скоро повернеться воно?)

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ