12072646_10153020829221783_2359673397387884381_n

Паспорт з найменшою кількістю сторінок

Паспорт громадянина України – це точно якась жертовність за страшні гріхи у попередньому житті. Навіть нові паспорти від вологи облізають, якоюсь ржавчиною покриваються номери, стирається обкладинка.

Але найгірше – це кількість сторінок. Вона найменша з усіх паспортів світу, які мені доводилося тримати в руках. А ше я не раз бачив паспорт на 72 сторінки у країн, яким віз ніде не треба. А тут жеж жертовність, ну за минуле життя, може і не одне, візи усюди і побільше.

І тут прикордонник Чорногорії нєглядя ставить по самому центру, центріше нема куди, ставить свою печатку, наче кіл в серце, за всі минулі гріхи, напевно їх було багато, я отримав два нові паспорти рівно рік тому і обидва вже майже всьо. І всередині купа місця для таких маленьких печаток, але чорногорський митник щось точно знає про гріховність, яка мучить усі майбутні реінкарнації, особливо такі страшні як Ukrainian passport holder.

Тільки тебе виводять, хіба вперше? Тільки твій багаж підлягає перевірці.

Не жаліюся, не доведи Господь, не нарікаю на МЗС чи ту друкарню. Намагаюсь не думати, чого говну дозволено називатися Україна. Поліграфкомбінат, телеканал, міжнародні авіалінії. Взагалі намагаюсь не думати про це. Бог усе бачить, він милосердий, я старанно спокутую.

Напишіть відгук

Позначки: ,

ЕКСПЕДИЦІЇ