13934734_10153602126496783_4895095088917735606_n123

“Перехожі”. Частина перша. Південно-Східна Азія.

Тут така історія. За два тижні виходить друком моя третя книжка. “Перехожі” називається. Частина перша. Південно-Східна Азія.

Історія її написання почалася більше трьох років тому, там є кілька текстів, що були написані задовго до появи самого проекту “Перехожі”. У цій книзі п’ять країн. Лаос, Таїланд, В’єтнам, Малайзія, Сінгапур. Де Індонезія? Ще буде. Зовсім інакша. Думаю, наступного року. Ця книга – приклад того, як фейсбучні історії можуть несподівано вийти друком.

Хочу сказати дякую Mykola Sheyko i Marjana Savka за пропозицію і чудовий досвід співпраці. Дякую Oleksandra Koval за довіру і той запис рік тому, у якому йшлося про те, що ці історії мають усі шанси стати бестселером, так сталося, що вони і будуть презентовані до Форуму Видавців і нашого майданчика Мандри.форум. Дякую Iulia Fedorovych, що штурхала і спонукала не боятися, катерина міхаліцина, що прочитала текст однією з перших. Дякую Denys Kutsevalov, про якого є одна із історій і саме його смачнюще фото на обкладинці і ще кілька увійшло до книги. Дякую Halyna Tytysh за найпершу редактуру для “Української правди”. Дякую Маria Dzesa-Dumansjka за редактуру,Oksana Antoniv за всі розрулювання, Dmytro Podolianchuck за чудовий дизайн і верстку, ну і юр іздрик за оцей відгук:

“Перехожі” – книжка, персонажі якої мають усі шанси стати її читачами – адже це нотатки мандрівника, що фіксує свої враження короткими і влучними нарисами про людей, які трапляються на його шляху.
Автор – людина водночас спостережлива і відважна, він не знає страху перед Іншим, не боїться з головою поринати у чужі, незвідані реалії, подорожуючи автостопом, навмання, близько контактуючи з мешканцями країн, що лежать обабіч людних туристичних маршрутів, і – що, мабуть, найважливіше, – сам не боїться бути Іншим для представників різноманітних культур.
“Перехожі” – це нариси новітньої антропології, де дослідник часто й сам стає об’єктом уваги та спостереження. Це “антропологія мережі” та горизонтальних зв’язків.
Якщо ж Автор розширюватиме географію подорожей, наступні видання цієї книжки, перекладені мовами країн, про які в ній ідеться, цілком можуть претендувати на долю світового бестселера.

Минулого разу кількість людей, які хотіли отримати книгу з автографом у якесь містечко-селище-село зашкалювала, я не зміг виконати усіх ваших прохань, бракувало часу, тож цього разу ми спробували все автоматизувати і форма попереднього замовлення книги тут:https://logvynenko.com/books/perehozhi/

ЕКСПЕДИЦІЇ