2222

Зрада, зрада, зрада

П’ять років тому написав про Куренівську катастрофу за даними, які можна було на той час знайти у бібліотеках і ЗМІ, опитав деяких свідків – зрада, бо не провів ґрунтовного розслідування, не влаштовував розкопки, не вивчав ДНК поховань по усій Київській області. Зрада.

Написав про зловживання в Київпастрансі і простими кроками добився звільнення водія-хама – зрада, бо нічого не написав про зловживання в прокуратурі, апараті президента, а крім цього водіям затримують зарплату і вони бідні, тому нехай крадуть тихенько. Щоправда ніхто не жаліє тих, хто працює і принципово не краде, а такі є і їх, ймовірно, більшість, і для них кожен факт відновлення справедливості – ковток повітря. Але шо казать-балакать – зрада.

Запустив громадську ініціативу ‪#‎NoVisaToUkraine‬, щоб виявити факти порушень у роботі консульських і міграційних установ, ми встановили їх сотні, розробили власні методи їх усунення, отримали якісь позитивні сигнали і готовність до співпраці, працюємо далі. Але зрада, бо ми хочемо перетворити Україну на прохідний двір і табір для мільярда китайців, які будуть гризти нашу землю. Зрада, зрада, зрада.

І це тільки за останні три тижні. Весело тут будь-що робити. Нерви від протидії стають сталевими. Дякую, що читаєте і оці лайки свої ставите. Вони бальзам.

Напишіть відгук

ЕКСПЕДИЦІЇ